KONST / Litografier / Färglitografi 12837131
nr 1283 7131
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Par. Signerad, numrerad 243/290. Motivet: 53x39 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:22:41
12/10 10:33:32
21 okt
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström